Dit is ons team
Wij zijn allemaal mensen met verschillende achtergronden en ideeën maar met een gezamenlijk doel; de beste van het land zijn. Dat klinkt misschien vergezocht, maar wie geen grote doelen stelt zal nooit de innerlijke ambitie hebben om flinke stappen te maken. Wij leren iedere dag van elkaar, maar ook van onze cliënten en staan altijd open voor feedback. Want om nieuwe dingen te leren, moet je eerst de gedachte loslaten dat je al weet hoe het zit. Met dit team proberen wij de klassieke juridische wereld op te schudden en te laten zien dat juridische advisering ook anders kan. Wij nemen de drempel weg in het vragen van juridisch advies en werken als team aan uw belang. Wij zijn Catch Legal en wij zijn de nieuwe juristen.
Als senior jurist binnen Catch Legal krijg ik niet alleen de kans om te werken aan mooie, juridisch interessante projecten, maar werk ik ook aan de verdere groei en ontwikkeling van het team en de de andere juristen. Werken met jonge en enthousiaste collega's vind ik ontzettend leuk en leerzaam!

In twee maanden stage bij Catch Legal ben ik mij onderdeel gaan voelen van de groep. Buiten de gezellige (digitale) teamuitjes en thema-avonden, heeft de goede begeleiding en het vertrouwen ervoor gezorgd dat ik mij positief heb kunnen ontwikkelen. Dit vertrouwen uitte zich onder andere in de publicatie van twee artikelen. Catch Legal zal mij altijd bijblijven als een betrokken en gezellig kantoor, waar ontwikkeling en de motivatie om nog beter te worden altijd de drive zal zijn.

De stage bij Catch Legal zal voor geen enkele stagiair(e) hetzelfde zijn, omdat er veel ruimte is om de stage zelf vorm te geven en in te vullen. De stage had een goede balans tussen voldoende begeleiding en eigen verantwoordelijkheid. Samen met de gezellige sfeer en de leuke collega’s was ik iedere dag gemotiveerd!

Ik zou mijn ervaring bij Catch als volgt beschrijven. Een stage waarin je de mogelijkheid krijgt om je inhoudelijk te ontwikkelen door mee te mogen werken aan uiteenlopende dossiers. Daarnaast word je direct betrokken als onderdeel van het team door de allesbehalvewerklunch, koffie drink momentjes en borrels.
Puc Ligtenbergstagiaire dec '20 - jan '21
Previous
Next